ESI[tronic]

e-mail: info@esitronic.pl

Nowa wersja programu ESI[tronic] 2016/3

Jest już dostępna nowa wersja ESI[tronic] 2016/03.

ESI[tronic] 2.0 – nowości i uaktualnienia. Nowa generacja KTS (KTS560 / KTS590). KTS 350 – nowe, kompletne rozwiązanie. ESI[tronic] 2.0 aktualizowany online. Modyfikacja ESI [tronic]Ticket. Odczyt i kasowanie kodów usterek. Zabezpieczenie danych ,,Flight Recorder”. Przywracanie danych protokołu. Nowe elementy w diagnozie sterowników aut i motocykli. Nowe elementy w diagnozie sterowników ciężarówek


Nowa generacja KTS (KTS 560 / KTS 590)

Na wrześniowych targach Automechanika we Frankfurcie firma Bosch pokaże KTS 560 i KTS 590 w nowej generacji testerów KTS. Najważniejszą cechą nowej generacji jest m.in. obsługa nowych interfejsów pojazdów bazujących na sieci Ethernet, a także możliwość korzystania w różnych interfejsów pojazdów w tym samym czasie. Pozwala to prowadzić szybszą diagnostykę za pomocą ESI [tronic] 2.0.

Poprawiona została możliwość korzystania z portali producentów pojazdu do przeprogramowywania (PassThru). Tak więc nowa generacja KTS oferuje bezpieczną inwestycję w przyszłość.


KTS 350 – nowe kompletne rozwiązanie 

Na podstawie tej technologii stworzono kompletne rozwiązanie, które składa się z solidnego tabletu z Windows oraz zintegrowanego sprzętu diagnostycznego. Dzięki temu wystarczy jedno urządzenie, aby przeprowadzić pełną diagnostykę za pomocą ESI [tronic] 2.0 Wyposażony w system Windows 10 moduł KTS 350 wyróżnia się szybkim czasem uruchomienia.


ESI [tronic] 2.0 aktualizowany online

W pierwszym kwartale 2017 r. udostępnimy nową aktualizację ESI [tronic] 2.0 online. Od tej pory wszystkie aktualizacje będzie można łatwo wykonać pobierając je online – płyty nie są już potrzebne.

Automatyczne updaty działające w tle są gwarancją, że program ESI [tronic] 2.0 jest zawsze aktualny.


Modyfikacja ESI [tronic] Ticket

Wysyłanie ESI [tronic] Ticket to najprostszy i najszybszy sposób, aby zgłaszać wszelkie niespodziewane wydarzenia z pełnymi szczegółami  lub wysłać propozycje usprawnień.

Od 3 kwartału 2016 roku ESI [tronic] Ticket można bezpośrednio wysyłać z oprogramowania ESI[tronic] 2.0 – Ticket nie muszą już być wysyłane z własnego konta e-mail. Jedynym wymogiem jest połączenie ESI [tronic] z Internetem i udostępnienie swojego adresy e-mail, dzięki czemu jesteśmy w stanie skontaktować się z Tobą.

Odczyt i kasowanie kodów błędów

Kasowanie kodów usterek jest obecnie możliwe w tym samym oknie, co odczyt kodów. Wystarczy użyć przycisku „Usuń”. Jest to kolejna funkcja, która pozwala zaoszczędzić czas i optymalizuje codzienne czynności.

Uwaga! Przycisk „Instrukcja” został usunięty i zastąpiony przez bezpośrednie linki SIS, za którymi kryją się opisy kodów usterek.

Zabezpieczenie danych „Flight Recorder”

Funkcja „Flight Recorder” znacząco wspomaga rozwiązywanie problemów sporadycznych usterek. Dane można rejestrować w czasie jazdy, zapisać i przeanalizować na późniejszym etapie.

Dodatkowa funkcja zapewnia teraz, że zapisane dane nie zostaną utracone w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń: takich jak zatrzymanie silnika lub odłączenie KTS.

Przywracanie danych protokołu

Dzięki funkcji „Zapisz i przywróć” można teraz łatwo archiwizować i przywracać dane protokołu. Funkcja ta jest dostępna dla protokołów, harmonogramów przeglądów okresowych i zapisów.

Niezależnie, czy wykorzystujesz tę funkcję do tworzenia regularnych kopii zapasowych, czy przy zmianie komputera, wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu na przycisk „Zapisz” lub „Przywróć” i wybrać żądaną lokalizację zapisywania.