ESI[tronic]

e-mail: info@esitronic.pl

Aktualizacje i nowości

Poznaj najnowsze wiadomości

Kolejna wersja oprogramowania ESI[Tronic] Truck/OHW zaskakuje bardzo wysokim pokryciem nowych marek i modeli pojazdów, elektronicznych systemów sterowania, funkcji diagnostycznych, schematów połączeń oraz kodów usterek.

Bosch wprowadza do oferty nowy Pakiet oprogramowania OHW 3 dla warsztatów niezależnych. Ten najnowszy dodatek do ESI[tronic] został specjalnie stworzony do diagnozowania, konserwacji i naprawy wózków widłowych, platform podnoszących, ładowarek teleskopowych (pojazdy jezdniowe).

Nowy ESI[tronic] Evolution zawiera funkcję "Oryginalne dokumenty" jako oddzielny kafelek/przycisk bezpośrednio na ekranie startowym. Funkcja ta zapewnia użytkownikowi dostęp do informacji OE, które posiadamy od producenta pojazdu, a to oznacza duże oszczędności dla warsztatów

Intuicyjny układ nowego ekranu startowego zapewnia bezpośredni dostęp do najważniejszych funkcji w menu głównym i w podmenu w ESI[tronic] Evolution. Niebieskie przyciski/kafelki umożliwiają bezpośredni dostęp do odpowiednich informacji jeszcze przed wyborem pojazdu.

Aktualizacja ESI[tronic] 2024 | 1 i kolejne aktualizacje oznaczają początek serii zmian w ESI[tronic]. Stanie się on (jeszcze) szybszy, bardziej intuicyjny, czytelniejszy i bardziej spersonalizowany.

ESI[tronic] 2.0 – nowości i uaktualnienia:  SDA dla grupy VW. Nowe informacje techniczne na bazie informacji fabrycznych. Pokrycie dla nowych modeli pojazdów. Systemy 48V w instrukcjach ESI[tronic].

ESI tronic do KTS 250 bez abonamentu, bez aktualizacji, niewygasający. Oferta dla nowych klientów.

Akcja promocyjna na zakup testera diagnostycznego z serii Bosch KTS z oprogramowaniem ESI[tronic] 2.0 Online, na 36 miesięcy.

ESI[tronic] 2.0 – nowości i uaktualnienia: Zakończenie wsparcia dla Windows 7 i Windows 8.0. Do Secure Diagnostic Access (SDA) dodano pojazdy marki Renault i Dacia. Secure Diagnostic Access: Bosch ID zmienia się

Od 01.01.2023r. firma Bosch wprowadza zmiany w cenniku oprogramowania ESI [tronic] 2.0. Dostępne będą wyłącznie 3 pakiety diagnostyczne, w wariancie Standard 12 mscy i 36 mscy.Pakiet Podstawowy / Zaawansowany lub Mistrz.