ESI[tronic]

e-mail: info@esitronic.pl

Testery i moduły do diagnozy sterowników

Najczęściej wybierane

KTS 560

Moduł do diagnozy sterowników z 1-kanałowym multimetrem. Niezastąpiony w szybkich pomiarach i lokalizowaniu wszelkich usterek w instalacji elektrycznej.

Tester diagnostyczny umożliwia komunikowanie się nawet z trzema interfejsami CAN i linii K, jednocześnie. Obsługuje popularne transmisje danych, jak i przyszłościowe oparte na sieci Ethernet.

Informacje o produkcie

KTS 590

Moduł wyposażony w 2-kanałowy oscyloskop i 2-kanałowy multimetr. Zapewnia w pełni zaawansowaną diagnostykę sterowników.

W oparciu o najnowszą technikę pomiarową warsztaty samochodowe mogą badać i mierzyć sygnały z czujników i nastawników, jak również mogą analizować napięcie, natężenie i rezystancję prądu.

Informacje o produkcie

DCU 220

Pancerny laptop oraz tablet, w jednym urządzeniu. Mocny procesor i duża pamięć gwarantują niezawodność w pracy na serwisie.

Bardzo solidny komputer, którego technologia wykonania oparta została na standardach militarnych. Wyposażony w dwa akumulatory, które można wymieniać podczas pracy urządzenia.

Informacje o produkcie

Urządzenia

KTS 465

Nowość na rynku urządzeń diagnostycznych. Zestaw: KTS 560 z najnowszym DCU 120.

Maksymalna efektywność pracy na serwisie dzięki łączności po Bluetooth o zasięgu 100m. Wysoka przejrzystość i czytelność danych dzięki DCU z wyświetlaczem 11,6'' .

Informacje o produkcie

KTS 250

Mobilny i uniwersalny tester, przeznaczony do wykonania podstawowych operacji diagnostycznych.

Elastyczny w zastosowaniu, KTS 250 jest szybkim i łatwym w użyciu, mobilnym narzędziem do diagnozowania samochodów osobowych i dostawczych.

Informacje o produkcie

KTS Truck

Bezprzewodowy moduł służący do diagnozy pojazdów ciężarowych, użytkowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Kompatybilne oprogramowanie ESI tronic Truck prowadzi mechanika krok, po kroku do usunięcia usterek w pojeździe ciężarowym.

Informacje o produkcie

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz broszury dotyczące segmentu

Pobierz PDF

Zestawy

KTS 960

KTS 960 - kompletny bezprzewodowy zestaw diagnostyczny: DCU 220 + KTS 560

Zwiększ poziom zaawansowania diagnostyki pojazdów oraz możliwości warsztatu dzięki temu solidnemu, bezprzewodowemu modułowi KTS 560, sterowanemu za pomocą DCU 220, który jest zarówno laptopem, jak i tabletem.

Informacje o produkcie

KTS 980

bezprzewodowy zestaw diagnostyczny z profesjonalną techniką pomiarową: DCU 220 + KTS 590

Przygotuj warsztat do szybkiej, zaawansowanej diagnozy, przygotowanej przyszłościowych rozwiązań. Połącz KTS 590 z DCU 220, aby uzyskać wysokiej jakości zestaw bezprzewodowy z adaptowanym laptopem/tabletem.

Informacje o produkcie

Zobacz
wszystkie moduły ESI[tronic]

Oprogramowanie ESI[tronic] 2.0 Online dostępne jest w kilku wariantach, w abonamencie na 12 miesięcy lub 36 miesięcy. Warsztaty samochodowe, mogą skorzystać z wersji testowej (DEMO) na 30 dni.