ESI[tronic]

e-mail: info@esitronic.pl

Użytkownicy oprogramowania ESI tronic EBR (znane błędy online) mają dostęp do ponad 1,5 miliona rzeczywistych przypadków usterek, wraz z instrukcjami sposobów ich usuwania.
Dodatkowo posiadając Instrukcje SIS i schematy P, użytkownicy korzystają z ponad 3 milionów schematów i kombinacji elektrycznych.


W module ESI tronic M, dostępnych jest ponad 5 milionów danych technicznych i informacji dot. okresowych przeglądów oraz kombinacji pojazdów stanowiąc niezastąpione wsparcie przy codziennej pracy w warsztacie.


Więcej o Bosch Connected Repair (Bosch CoRe).
W większości dostępnych pakietów Bosch ESI [tronic] znajduje się moduł CoRe. Jest on wyświetlany w Bosch Download Manager (DDM) do pobrania i zainstalowania. Po zainstalowaniu Bosch CoRe można go używać bezpłatnie w ramach posiadanej licencji ESI [tronic] na wszystkich urządzeniach podłączonych do sieci w serwisie.

Bosch CoRe stanowi nadrzędną aplikację z własną bazą klientów i pojazdów oraz ma możliwość konsolidacji różnych urządzeń diagnostycznych w jednej bazie danych.

CoRe umożliwia wymianę informacji o klientach, pojazdach i protokołach w całym warsztacie. Urządzenia diagnostyczne typu KTS z ESI [tronic] łączone są ze sobą przez router sieciowy. Bazę danych (serwer CoRe) będzie zawierało pierwsze urządzenie, w które warsztat został wyposażony. CoRe można podłączyć z wieloma programami warsztatowymi np. Dealer Management Software, DMS.

Zalety Bosch ESI [tronic] CoRe:
– Szybsza identyfikacja klienta po VIN lub numerze rejestracyjnym.
– Dodanie nowych urządzeń Bosch lub Robinair gwarantuje natychmiastowy dostęp do zgromadzonych danych.
– Zapis całej historii pojazdu.
– Automatyczne kopie zapasowe.