ESI[tronic]

e-mail: info@esitronic.pl

Pakiet Ekspert M

kup za

5 500

zł/rok

Ogólne informacje ESI tronic:

Oprogramowanie diagnostyczne ESI[tronic] 2.0 Online umożliwia warsztatom wykonywanie przeglądów, prac serwisowych i naprawczych w sposób szybki, wydajny i efektywny. Oprogramowanie diagnostyczne obejmuje szeroką gamę pojazdów na całym świecie.

Dzięki pakietom danych z modułowymi opcjami licencjonowania warsztaty mogą indywidualnie rozszerzać swoje oprogramowanie diagnostyczne, aby dostosować je do indywidualnych wymagań za pomocą dodatkowych opcji. ESI[tronic] 2.0 Online umożliwia przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki, znalezienie odpowiedniego sposobu naprawy oraz kasowanie kodów usterek.

Pakiet Ekspert M

Oprócz pakietu zaawansowanego zawiera rozszerzenie w postaci modułu mechanika. Szczegółówe i kompleksowe dane techniczne silników benzynowch i diesla, serwisowe przeglądy techniczne pozyskiwane bezpośrednio od producentów pojazdów, rysunki dot. obsługi, rozmiary i wartości ciśnienia w oponach, dane dot. pasków i łańcuchów rozrządu.

Aplikacje i funkcje z wyposażeniem (A)

Ważne informacje podstawowe dla wszystkich ujętych pojazdów obejmujące typ modelu, moc znamionową, oznaczenie silnika i rodzaj napędu, a także zainstalowane systemy i przypisane informacje.

Diagnoza Sterowników (SD)

Moduł odpowiadający za współpracę z testerem usterek KTS, jak i główny element pracy programu odpowiadający za możliwość przeprowadzenia kompleksowej diagnozy, odczyt i kasowanie będów i usterek, wyświetlenie wartości rzeczywistych, kalibrację czujników i systemów.

Secure Diagnostic Access (SDA)

Dostęp do zabezpieczonych danych diagnostycznych pojazdów.

System InformacjiSerwisowych (SIS)

Sczegółowe informacje diagnostyczne, naprawcze i montażowe niezbędne podczas naprawy pojazdów. Dane zawierające potwierdzone metody naprawy, opisy działania, magistralii i pomocne objaśnienia poszczegółnych etapów diagnozy i naprawy.

Mechanika (M)

Dane dotyczące przeglądów serwisowych i serwisowania, rysunki dot. prac serwisowych, geometria kół pojazdów osobowych, specyfikacja i ilości olejów i płynów.

Techniczny System Informacyjny / Znane błędy online (TSB/EBR)

Rozwiązywanie typowych problemów wraz z analizą przyczyn ich powstawania. Nakierowanie serwisanta na najczęściej pojawiający się błąd z zalecaną i sprawdzoną metodą naprawy

Connected Repair (CoRe)

Praca urządzeń biurowych i warsztatowych w sieci. Możliwość tworzenia i archiwizowania danych klientów, pojazdów, raportów, protokołów wraz z dokumentacją fotograficzną.

Sprawdź DEMO

Porównanie pakietów

Pakiet
Podstawowy

1 987 P12 820

2 900
zł/rok
Pakiet
Zaawansowany

1 987 P12 840

4 460
zł/rok
Pakiet
Ekspert M

1 987 P12 870

5 500
zł/rok
Pakiet
Ekspert P

1 987 P12 890

5 500
zł/rok
Pakiet
Mistrz

1 987 P12 910

6 300
zł/rok
Opis

Wyposażenie pojazdów, informacja o pojeździe

Diagnoza Sterowników

Secure Diagnostic Access, funkcja w SD

new

Opis znanych błędów, usterek

Opis znanych błędów, usterek

Connected Repair. Praca urządzeń w sieci

new

System Informacji Serwisowych. Podręczniki

Mechanika

Schematy elektryczne systemów komfortu

Koszt dodatkowego stanowiska - 105 zł/rok

Dostęp do zabezpieczonych danych diagnostycznych

Szybki i łatwy dostęp do danych diagnostycznych zabezpieczonych przez marki uczestniczące w programie ochrony danych za pomocą KTS 560, KTS 590, KTS 350 lub KTS 250.

Moduł łączy indywidualne rozwiązania i jest częścią Diagnozy Sterowników (SD) w ESI [tronic] 2.0 Online. Identyfikacja klienta firmy Bosch i jednorazowa rejestracja umożliwia dostęp do obszernej bazy pojazdów VW, Audi, Seat, Skoda, Cupra i Fiat.

Baza marek jest systematycznie powiększana, a informacje na temat powiększenia bazy danych będzie można znaleźć w aktualizacjach.

Urządzenia diagnostyczne z serii KTS
do oprogramowania ESI [tronic]

Najnowsza generacja sprzętu diagnostycznego firmy Bosch obsługuje nie tylko konwencjonalne interfejsy pojazdów, ale także nowsze oparte na sieci Ethernet.

Dzięki technologii PassThru warsztat otrzymuje niezbędne urządzenie, oprogramowanie i usługę, zapewniającą dostęp do oryginalnych informacji fabrycznych, służących do diagnozowania w niezależnych serwisach.