Profesjonalna naprawa i obsługa pojazdów wymaga dostępu do programów branżowych, zawierających dane techniczne niezbędne w procesie naprawy. Firma BOSCH oferuje kompleksową dokumentację techniczną, z możliwością wyboru modułów zawierających informacje o określonej tematyce, np. wyposażenie pojazdów, naprawy mechaniczne, schematy elektryczne, itp. Dzięki temu jest możliwość dostosowania zakresu oprogramowania do faktycznych potrzeb serwisów i do najczęściej wykonywanych napraw.

Oprogramowanie ESI[tronic] charakteryzuje się szerokim pokryciem rynku i dzięki czterem aktualizacjom w roku gwarantuje dostęp do aktualnych danych.

Dostępne są następujące moduły oprogramowania ESI[tronic]:

ESI[tronic]-A "Wyposażenie pojazdów" - dostęp do kompletnej listy części samochodowych firmy Bosch oraz porównania numerów Boscha z numerami katalogowymi producenta pojazdu. Identyfikacja pojazdu przeprowadzona dzięki ESI[tronic]- A jest warunkiem wstępnym do korzystania z wszystkich innych rodzajów ESI[tronic].

Czytaj więcej >>
ESI a

ESI[tronic]-B "Jednostki pracy" - szybki, bezpośredni dostęp do właściwych jednostek pracy i czasów napraw. Dostęp do takich informacji pozwala na rzetelne oszacowanie czasu naprawy i kosztów robocizny.

Czytaj więcej >>
ESI b

ESI[tronic]-C "Diagnoza Sterowników oraz System Informacji Serwisowej SIS” - modułowy system do diagnozowania pojazdów oraz instrukcje dotyczące technologii napraw (SIS). Obszerne informacje na temat diagnozowania i usuwania usterek występujących w układach sterowania silnikiem (benzynowym i wysokoprężnym) oraz układach hamulcowych i komfortu (ABS, ASR i ESP). Informacje dotyczą systemów Boscha, jak również systemów innych producentów. Program zawiera opisy systemów wtrysku benzyny (Motornic), systemy wtrysku Diesel'a (Common Rail, Pompowtrysakiwacz-UIS, EDC, Lucas Epic, Delphi).

Czytaj więcej >>
ESI c

ESI[tronic]-D "Części zamienne do silników wysokoprężnych" - kompletny podgląd wyposażenia silników wysokoprężnych Bosch z rysunkami i listą części. Dostęp do szczegółowych informacji - podział całej jednostki wysokoprężnej na poszczególne podzespoły aż do najmniejszych, pojedynczych elementów.

Czytaj więcej >>
ESI d

ESI[tronic]-E "Elektryczne części zamienne" - pełny przegląd agregatów elektrycznych i części zamiennych z rysunkami i listami części, baza danych części zapasowych dla elektrycznych instalacji samochodowych.

Czytaj więcej >>
ESI e

ESI[tronic]-F "Archiwum Części Zapasowych" - ok. 1500 archiwalnych list części zamiennych do starszych pojazdów oraz listy części zamiennych do silników wysokoprężnych, układów elektryki i pneumatyki.

Czytaj więcej >>
ESI f

ESI[tronic]-K "Instrukcje Napraw Komponentów" - instrukcje napraw, informacja serwisowa i telegramy serwisowe do komponentów układów silnikowych diesel i komponentów elektrycznych np.: pompy wtryskowe, systemy elektryczne, np. dla rozrusznika i prądnicy.

Czytaj więcej >>
ESI k

ESI[tronic]-M "Mechanika" - informacje przeznaczone dla mechaników.Dane techniczne dotyczące samochodów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, np. parametry ustawienia geometrii zawieszenia, zakresy przeglądów, dane i informacje na temat wymiany pasków rozrządu.

Czytaj więcej >>
ESI m

ESI[tronic]-P "Schematy układów komfortu" - schematy elektryczne do wszystkich ważniejszych układów elektronicznych komfortu. Najbardziej obszerny wybór schematów elektrycznych układów komfort, takich jak klimatyzacja, podgrzewanie siedzeń itp.

Czytaj więcej >>
ESI p

ESI[tronic]-S "Dane serwisowe" - kompleksowa baza danych - części i czasy pracy - w trakcie inspekcji serwisowych, stale zdefiniowane wartości danych dla serwisu z podaniem ilości części i czasów pracy, kalkulacja ceny.

Czytaj więcej >>
ESI s

ESI[tronic]-W "Dane regulacyjne do pomp wtryskowych" - zawiera dane regulacyjne do około 8000 pomp rzędowych i około 1400 pomp rozdzielaczowych, zapewnia wyświetlanie i analizę zmierzonych wartości uzyskanych w czasie badania

Czytaj więcej >>
ESI w
Powrót do góry strony