Nowy program ESI[tronic] Bike do profesjonalnego diagnozowania motocykli i skuterów

Nowy program ESI[tronic] Bike pozwala diagnozować sterowniki w motocyklach i skuterach. Stworzony na bazie ESI[tronic] 2.0. współpracuje z istniejącymi testerami KTS 340, 525, 540, 570, 840, 870. Pozwala diagnozować najpopularniejsze, europejskie oraz azjatyckie pojazdy jednośladowe.

Nowy program ESI[tronic] Bike do profesjonalnego diagnozowania motocykli i skuterów

Nowy program ESI[tronic] Bike pozwala diagnozować sterowniki w motocyklach i skuterach. Stworzony na bazie ESI[tronic] 2.0. współpracuje z istniejącymi testerami KTS 340, 525, 540, 570, 840, 870. Pozwala diagnozować najpopularniejsze, europejskie oraz azjatyckie pojazdy jednośladowe.

Lista pojazdów

Może być stosowany w warsztacie, na stanowisku przyjęć pojazdów czy jako rozszerzenie do posiadanego już programu ESI[tronic] 2.0 lub przyrządu diagnostycznego KTS 340.

W związku z wyposażeniem prawie każdego motocykla lub skutera w specjalne, fabryczne gniazdo diagnostyczne istnieje możliwość zastosowania połączenia Easy connect. Charakteryzuje się ono m.in. jednym, bezpośrednim przewodem przyłączeniowym, automatycznym rozpoznawaniem dedykowanego gniazda diagnostycznego, łatwą i szybką adaptacją w pojeździe, która wyklucza zmianę pinów, uproszczonym i inteligentnym sterowaniem multiplexerem.

Samo oprogramowanie ESI[tronic] Bike dysponuje funkcjami oraz informacjami znanymi z ESI[tonic] 2.0:

  • Odczyt i kasowanie kodów usterek
  • Pokazywanie wartości rzeczywistych
  • Łatwe wywoływanie sterowników zamontowanych w jednośladzie za pomocą funkcji Przegląd systemów
  • Nastawniki
  • Adaptacje/ustawianie
  • Wykonywanie wszystkich czynności w ramach przeglądu okresowego.
Powrót do góry strony