ESI[tronic] wydanie 2013/3

Jest już dostępna nowa wersja ESI[tronic] 2013/03.

Nowe elementy w diagnozie sterowników, nowe funkcje dla wiosennej kontroli, pełne pokrycie samochodów Opel, setup w sieci, update online, instrukcje wyszukiwania usterek

Pokrycie dla ponad 29 Modeli

pełne pokrycie samochodów OPEL


Wraz z tym Release wprowadzamy w ESI[tronic] 2.0 prawie pełne pokrycie w diagnozie sterowników dla wszystkich systemów zamontowanych w 29 modelach marki Opel/Vauxhall.Dotyczy to między innymi modeli Astra, Corsa,Insignia, Movano, Vectra, Vivaro, Zafira i wielu innych.

W tym Release zadania serwisowe dla podanych wyżej 29 modeli zostały wbogacone m.in.. o wszystkie ważne funkcje przeglądowe, jak również konfiguracje ogumienia, świateł i przyczepy.

Pokrycie pojazdów elektrycznych


Wraz z tym Release pokrycie pojazdów elektrycznych zostało rozszerzone o następujące modele.

Setup w sieci

“Setup sieci” umożliwia stosowanie ESI[tronic] 2.0 w ramach komputerów PC połączonych w sieć. Płyty DVD ESI[tronic] 2.0 zostają skopiowane na jeden PC w sieci. Informacje mogą być następnie powielane na inne komputery podłączone do sieci. Każdy PC wymaga własnej instalacji oraz udzielenia licencji.

Update online

Czy wiedziałeś już o tym? Uaktualnianie online jest częścią Twojego abonamentu na diagnozę sterowników. Zarejestruj się w naszym programie Diagnostics Download-Manager, podając swój login do ESI[tronic].

Proces pobierania funkcjonuje automatycznie (wymagane połączenie z Internetem). W ten sposób będziesz miał dostęp do najnowszych systemów Diagnostics SD na 3 miesiące przed wydaniem kolejnej płyty DVD z updatem.

Nowy Release online będzie podawał to przeciętnie co dwa tygodnie.

Instrukcje wyszukiwania usterek

To jest wyjątkowa, stale rozwijana funkcja, która ma pomóc użytkownikowi w znajdowaniu najczęstszych i potrzebnych informacji na temat wykonywanych napraw mechanicznych i blacharskich.
Na przykład w ramach SIS „1-wszystkie systemy”:

  • lokalizacja skrzynki bezpieczników oraz szczegóły dotyczące bezpieczników
  • akumulator i umiejscowienie punktów do podłączania kabli rozruchowych
  • złącza serwisowe klimatyzacji

Ponadto punkt „Lokalizacje i wskazówki wymontowania/zamontowania” zawiera dalsze, ważne informacje na temat naprawy:

  • reflektorów
  • systemów kontroli ciśnienia w oponach
  • systemów wspomagania parkowania
  • oraz wiele innych…
Powrót do góry strony