Dlaczego ESI[Tronic]?

ESI[Tronic] zajmuje wiodącą pozycję na rynku dostawców danych technicznych do pojazdów samochodowych w Europie.

Jesteś tutaj: Strona głównaDiagnostyka pojazduESI[tronic] - C funkcje i zawartość

 

Nowa technologia samochodowa - Nowe możliwości dla warsztatów.

Samochody stają się stopniowo "komputerami na kołach". Są wyzwaniem dla warsztatu. Tylko profesjonalne systemy diagnostyczne zapewniają nowe możliwości obsługi. Oprogramowanie oszczędzające czas z dokładnymi instrukcjami wykrywania i usuwania usterek jest równie ważne jak odpowiednie, wydajne wyposażenie testowe. Firma Bosch z urządzeniami diagnostycznymi typu KTS i oprogramowaniem ESI [tronic]-C oferuje optymalną podstawę dla jakości serwisowej i mozliwości osiągania zysków.

ESI[tronic]-C dostarcza wyczerpujących informacji o usuwaniu usterek w układzie sterowania silnikiem w przypadku pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi oraz dla układów hamulcowych samochodów osobowych i układów podnoszących komfort. Można je stosować do systemów Bosch i innych producentów.

Informacja o tych systemach jest podzielona na dwa obszary. Jeden zawiera instrukcje SIS (System Informacji Serwisowej) dotyczące wykrywania i usuwania usterek. Drugim oprogramowaniem jest Diagnoza Sterowników.

Oba te programy są powiązane poprzez wysokiej sprawności program CAS [plus].

Instrukcje wykrywania i usuwania usterek SIS można wgrać na dowolny, standardowy komputer PC. Jednakże instrukcje wykrywania i usuwania usterek SIS osiągają swój właściwy potencjał jedynie poprzez współdziałanie z oprogramowaniem Diagnoza Sterowników oraz tetserem usterek firmy Bosch, np.PC w połaczeniu z KTS 520 lub KTS 550.

ESI(tronic)-C: jasne korzyści z niezawodnego wykrywania i usuwania usterek 

  • Korzyści dla warsztatów: diagnoza i usuwanie usterek w sterownikach silników benzynowych i wysokoprężnych, jak również w układach hamulcowych
  • Elastyczność warsztatu dzięki wykorzystaniu standardowego PC i wyposażenia diagnostycznego Bosch
  • Orientacja praktyczna dzięki tekstowemu wyświetlaniu informacji o wykrytych usterkach
  • Optymalizacja pracy dzięki połączeniu rezultatów diagnozy własnej z załączonymi instrukcjami SIS odnośnie wykrywania i usuwania usterek
  • Modułowość daje możliwość indywidualnego wyboru oprogramowania do silnika benzynowego i wysokoprężnego, jak również dla układu hamulcowego
  • Regularne aktualizacje gwarantują,że jesteście państwo zawsze na bieżąco
 

Kontakt

Tel.: 94 348 8001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Free business joomla templates