Dlaczego ESI[Tronic]?

ESI[Tronic] zajmuje wiodącą pozycję na rynku dostawców danych technicznych do pojazdów samochodowych w Europie.

Jesteś tutaj: Strona głównaESI[tronic]Wyposażenie motoryzacyjne płyty

ESI[tronic]

 

 

ESI[tronic]- ZD jest katalogiem cześci zamiennych do pomp wtryskowych japońskiego producenta Zexel.
Pompy te instalowane są głownie w modelach silników wysokoprężnych Nissan, Mitsubishi i Mazdy, jednak są one także stosowane w niektórych mdelach firm Opel i Ford. Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej wyrafinowane, technika diesla coraz bardziej skomplikowana, ciśnienia wtrysku wyższe a odmierzanie dawki paliwa jest bardziej precyzyjne. ESI[tronic]- ZD wspiera specjalistów szczegółowymi informacjami, takimi jak poglądowe rysunki i listy cześci zamiennych do pomp wtryskowych i wtryskiwaczy. Wyraźne korzyści przy stosowaniu, na przykład:

 • Czytelność: kompletne rysunki poglądowe tych zespołów
 • Precyzja: pokazane najmniejsze elementy pomp
 • Aktualność

ESI[tronic]- ZD jest ważnym programem dla specjalistów zajmujących się silnikami wysokoprężnymi. Jest to idealny dodatek do ESI[tronic]- D, rozszerzenie kompetencji w inny, nowy obszar.


 

Tylko jedno kliknięcie i masz to czego potrzebujesz.

Oprogramowanie ESI[tronic]- A zawiera dostęp do kompletnego wyposażenia pojazdu w części firmy Bosch. Dodatkowym walorem jest możliwość zamiany numerów Bosch na numery innych producentów.

Wraz z oprogramowaniem ESI[tronic]-E dostarczany jest kompletny katalog układów elektrycznych i części zamiennych.

Elektryczne części zamienne. Archiwum części zamiennych znajduje się w programie ESI[tronic]-F. Pozwala to oszczędzać czas zużywany przy szukaniu danych o starszych produktach.

Program ESI[tronic]-D zawiera najbardziej rozszerzony katalog produktów Bosch do silników Diesla i program ESI[tronic]-ZD części zamiennych do silników Diesla firmy Zexel.

Rysunki złożeniowe zespołów, rysunki produktów, precyzyjne i szczegółowe wykazy części upraszczają identyfikację.

 

 

Pełny przegląd agregatów elektrycznych i cześci zamiennych
Obecna tendencja łączenia systemów oraz wzrastająca liczba modeli na drogach powodują, iż warsztaty potrzebują informacji o potrzebnych elementach elektrycznych na bierząco. ESI[tronic]- E firmy Bosch wychodzi naprzeciw rozwiązując ten problem: zawiera baze danych cześci zapasowych dla elektrycznych instalacji samochodowych.
Dostępna jest lista 12,000 agregatów i ponad 300000 pojedyńczych cześci. ESI[tronic]- E jest najbardziej wygodnym katalogiem wszystkich elementów elektrycznych Bosch. Zawiera szczegółowe rysunki, które są czesto jedyną droga do identyfikacji pojedyńczych elementów w instalacjach elektrycznych pojazdów. ESI[tronic]- E przedtawia rysunki detali, położenie cześci, kompletną listę cześci zamiennych wraz z numerem cześci.

ESI[tronic]- E: kompletny przegląd wyposażenia elektrycznego Bosch z rysunkami i listami cześci.

 

 • Czytelność: jednoznaczne, rzeczowe i szczegółowe rysunki przedstawiające wszystkie elementy występujące w podzespołach elektrycznych.
 • Precyzja: podział całej jednostki elektrycznej na poszczególne podzespoły aż do najmniejszych, pojedynczych elementów.
 • Uniwersalność: funkcja wyszukiwania części po jej numerze, funkcja zoom, lupa
 • Dodatkowa korzyść: dane o innych urządzeniach, w których występuje ten sam element
 • Stała aktualizacja


 

 

Interesujące dla starszych produktów
Rynek starych samochodów jest duży i różnorodny. Również zapotrzebowanie na cześci zamienne do tych samochodów wzrasta. Przy tak dużej gamie modeli warsztat nie ma łatwego zadania przy szybkiej specyfikacji pojedyńczych cześci zamiennych. ESI[tronic]- F firmy Bosch odsuwa na bok pracochłonne wyszukiwanie w starych dokumentacjach i rysunkach. ESI[tronic]- F zapewnia, że lista cześci zamiennych pozostaje stale dostępna w Twojej firmie na komputerze. Zawartość listy: ok.1500 archiwalnych list części zamiennych do starszych pojazdów oraz listy części zamiennych do silników wysokoprężnych, układów elektryki i pneumatyki.

ESI[tronic]- F: zapasowe cześci i rysunki starszych pojazdów

 • Archiwalne rysunki i wykaz części zapasowych ściśle i wygodnie spakowane na jednym nośniku
 • Przy zakupie ESI[tronic]- F otrzymujesz długoterminowy dostęp do danych o częściach zapasowych do starszych pojazdów, wygodnie zapakowane, do natychmiastowego stosowania.


 

ESI[tronic] - Płyta D "Części zamienne do silników wysokoprężnych"

Informacja o wyposażeniu od wiodącego producenta części do silników wysokopręznych.
Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej wyrafinowane, technika diesla coraz bardziej skomplikowana, ciśnienia wtrysku wyższe a odmierzanie dawki paliwa jest bardziej precyzyjne. Stopień wiedzy technicznej przy naprawach i obsłudze musi być stale podnoszony. ESI[tronic]- D firmy Bosch, wiodącego producenta silników wysokoprężnych, wspiera specjalistów szczegółowymi informacjami takimi jak poglądowe rysunki i listy części zamiennych do pomp wtryskowych i wtryskiwaczy.
Z listy 14,000 części zamiennych zawierających ponad 1.1 miliona elementów, ESI[tronic]- D jest najbardziej obszernym katalogiem produktów do silników wysokoprężnych Bosch. Poglądowe rysunki są często jedyną drogą przy identyfikacji cześci zapasowych. Warsztat ma dostęp do najbardziej obszernej bazy rysunków złożeniowych oraz do listy cześci zapasowych wraz z ich numerami.

ESI[tronic]- D: kompletny podgląd wyposażenia sikników wysokopręznych Bosch z rysunkami i listą części.

 • Czytelność: jednoznaczne, rzeczowe i szczegółowe rysunki przedstawiające wszystkie elementy występujące w podzespołach diesel.
 • Precyzja: podział całej jednostki wysokoprężnej na poszczególne podzespoły aż do najmniejszych, pojedynczych elementów.
 • Uniwersalność: funkcja wyszukiwania części po jej numerze, funkcja zoom, lupa
 • Dodatkowa korzyść: dane o innych urządzeniach, w których występuje ten sam element
 • Stała aktualizacja
 

Kontakt

Tel.: 94 348 8001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Free business joomla templates