Dlaczego ESI[Tronic]?

ESI[Tronic] zajmuje wiodącą pozycję na rynku dostawców danych technicznych do pojazdów samochodowych w Europie.

Jesteś tutaj: Strona głównaSilnik wysokoprężny

 

Rozszerzenie programu pod kątem silników wysokoprężnych i systemów elektrycznych

Z mikrokarty na DVD-korzyści wynikające ze zintegrowanych komponentów. 

 • Instrukcje napraw, informacja serwisowa i telegramy serwisowe do komponentów układów silnikowych diesel i komponentów elektrycznych np.: pompy wtryskowe, systemy elektryczne, np.: dla rozrusznika i prądnicy
 • Wszystkie nowe informacje od 1998r. będą odtąd publikowane wyłącznie w ESI[tronic]-K
 • Dostępne są następujące części programu ESI[tronic]-K :
 • K1 Instrukcja napraw silnika wysokoprężnego, informacje serwisowe, telegramy serwisowe,
 • Instrukcje napraw; K2 Instrukcja napraw rozrusznika/prądnicy, informacja serwisowa, telegramy serwisowe,
 • Instrukcja napraw; K3 Instrukcja napraw silnika wysokoprężnego i rozrusznika/prądnicy.

Od mikrokarty do płyty CD - korzyści wynikające ze zintegrowanych elementów instrukcji napraw. 

 • Prosta instalacja wszystkich produktów ESI tornic
 • Prosta obsługa z zunifikowanym interfejsem użytkownika
 • Możliwość pracy w sieci
 • Bezpośredni dostęp do informacji ESI[tronic]-D i ESI[tronic]-E, np.: do specyfikacji części zamiennych i specyfikacji badań silnika wysokoprężnego ESI[tronic]-W

ESI[tronic]-K - idealna baza dla efektywnych napraw rozruszników, prądnic na nowym wysokiej klasy stóle pomiarowym Bosch dla rozruszników i prądnic KPS 004 ESI[tronic]-K- idealna baza dla profesjoanlnych napraw komponentów silników wysokoprężnych w warsztatach silników wysokoprężnych - po kontroli na EPS w połączeniu z ESI[tronic]-W

 

 

Dane regulacyjne dla specjalistów od silników wysokoprężnych

ESI[tronic]- W zawiera dane regulacyjne do około 8000 pomp rzędowych i około 1400 pomp rozdzielaczowych. Te obszerne dane rozszerzają informacje zawarte na ESI[tronic]-D (Wykaz części do pomp wtryskowych i wtryskiwaczy).

ESI[tronic]-W oferuje wyświetlanie i analizę zmierzonych wartości uzyskanych w czasie badania, wszystko za pomoca dotknięcia przycisku. Wartości rzeczywiste porównywane są z wartościami wymaganymi - wartości spoza przedziału tolerancji przedstawiane są na ekranie w kolorze czerwonym. Jeśli to konieczne można z aktualnych wartości wyliczyć średnią i odpowiedni rozrzut wyników. Bespośrednie porównywanie danych czyni odczyt łatwym i zrozumiałym, odchylenia poza przedział tolerancji są dokumentowane w dzienniku. Przedstaw swoją wiedzę i kompetencję twojego warsztatu w zakresie obsługi i napraw silników wysokopężnych swoim klientom.

ESI[tronic]-W: jasne korzyści dla jakości napraw i obsługi silników wysokoprężnych

 • Korzyści dla warsztatu: najbardziej obszerna baza danych do silników wysokoprężnych pochodząca od wiodącego producenta silników wysokoprężnych jakim jest firma Bosch.
 • Optymalizacja efektywności: indywidualne kroki pomiarowe wyświetlane są we właściwej kolejności
 • Kompletna procedura badawcza: począwszy od określenia wartości pomiarowych a kończąc na wydruku z badań.
 • Praktyczne: funkcje takie jak automatyczne uśrednianie i obliczanie rozrzutu, generowanie protokołu zmierzonych wartości i zaznaczanie wartości z poza przedziału tolerancji.
 • Stała aktualizacja
 

 

Bosch jest wiodącym producentem w technologii diesla i warsztatowego oprzyrządowania pomiarowego

Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologi silników wysokoprężnych od czasów produkcji pierwszego samochodu ciężarowego z silnikiem wysokoprężnym w 1924 i pierwszego wyposażonego w ten silnik samochodu osobowego w 1936 roku.

Jest to wynik stałej, bliskiej współpracy z projektantami silników i nowatorskich rozwiązań przy opracowywaniu i produkcji nowoczesnych układów wysokociśnieniowych, w których wysokie osiągi i ekonomia przekładają się na wzrost udziału w rynku, który obserwuje się w ciągu ostatnich lat.

Doświadczenia zdobyte przy produkcji tych systemów przyczyniają się do równoległego rozwoju oprogramowania ESI[tronic] czy urządzeń diagnostycznych. Możliwa jest diagnostyka elektronicznie sterowanych układów silników wysokoprężnych na pojeździe, aby następnie móc dokonać wymiany wadliwych elementów.

Bosch umożliwia naprawę nowoczenych silników wysokoprężnych w każdym warsztacie i zapewnia możliwości wzrosu obrotów.

 

Kontakt

Tel.: 94 348 8001
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Free business joomla templates